Zdravko ŽvorcTužni smo što posljednji put ispraćamo našeg dugogodišnjeg člana i prijatelja, kuma našeg KUD-a „Valentinovo“, gospodina prof. dr. sc. Zdravka Žvorca, dr. vet. med. rođenog 18. siječnja 1950. godine u Mariboru, Slovenija.

Prerano nas je napustio. Bio je ponosan na naše nastupe ali i uz nas i onda kad nije bilo sve savršeno. Volio je pjesmu i često je s nama zapjevao. Posebno ćemo pamtiti naše zajedničko putovanje na Međunarodnu smortu folklora na Ohrid. Nedostajat će nam njegov smijeh, njegov humor, njegova pjesma. Hvala mu za njegov izuzetan doprinos na promicanju tradicijske kulturne baštine.

Njegovoj obitelji i prijateljima, iskrena sućut svih nas članova KUD-a „Valentinovo“.

Neka mu je laka ova Hrvatska gruda!

Četvrtak 24.10.2019.

KREMATORIJ VELIKA DVORANA, 24.10.2019.

Ime i prezime                           godine  Dan smrti  Ispraćaj

ZDRAVKO ŽVORC                            (69)   18.10.19   24.10.2019. u 14:30 sati

dr Žvorc Zdravko

Dr Zdravko Žvroc